Деталі наших виробничих потужностей.

14 постів з окремою лінією інструментального контролю, для діагностики легкових, вантажних автомобілів та автобусів з навантаженням на вісь до 13 тонн, площею 1250 м2.

Лінія виробництва фірми "HOFMANN" забезпечує перевірку транспортних засобів на відповідність вимогам безпеки, викладених в нормативних документах ГОСТ Р 51709-2001, ДСТУ 3649-97, §29 StVZO і ін., при державних технічних оглядах, технічному обслуговуванні та ремонті.

Модульна система Safelane Truck відповідає самим високим вимогам за рахунок надзвичайної гнучкості її використання. При зміні нормативів лінія дооснаснащується завдяки ПК.

Всі пости СТО обладнані підйомниками різноманітних типів ( двох-, чотирьох-стійковими, ножничними) виробництва фірми "HOFMANN".

Пост регулювання розвалу-сходження обладнаний новим комп’ютерним стендом контролю кутів установки 4-х коліс Geolines-482, технологія ССД – 8 датчиків з кабельним та радіозв’язком.

Шиномонтаж та балансування коліс виконується на сучасному обладнанні виробництва фірми "HOFMANN" "Monty 3300/GP12-speed" з приставкою Easymont Pro для демонтажа та монтажа низько профільних шин та коліс властивостями безпеки. Балансування проводиться на станку Geodyna-4801. Мийка коліс здійснюється в миючій машині, яка виключає пошкодження покриття дисків.

Також на СТО "Волиньавтомотосервіс"виконуються роботи по антикорозійниму захисту кузовів автомобілів з використанням матеріалів "Dinitrol", встановлення підкрилків, маркування кузовів та їх елементів, монтаж автосигналізацій, автомагнітол, акустики, тонування скла, полірувальні роботи.

СТО здійснює передпродажну підготовку та гарантійне обслуговування реалізованих підприємством автомобілів.

Двох постова мийка забезпечить ідеальну чистоту Вашого автомобіля.

Крім того підприємство надає послуги автоевакуатором Mercedes по доставці пошкоджених або технічно несправних автомобілів по території України.

Залишіть повідомлення для зв'язку із Вами.
© 1996-2018 | ВолиньАвтоМотоСервіс